• м. Тернопіль, Євгена Коновальця, 9/1

РЕМОНТ КОТЕДЖІВ

Залишити заявку
Після побудови заміського будинку, котеджу або його придбання на вторинному ринку важливу роль, з облаштування комфортного життя виконує внутрішнє оздоблення та ремонт. І в більшості випадків, з урахуванням вимог, на ремонт будинку або котеджу потрібно затратити чимало часу, сил і коштів, щоб привести його в ідеальний житловий стан. Незважаючи на те, що ремонт будинків і котеджів має досить багато спільного з оздобленням і ремонтом квартир, існує і ряд відмінностей, у зв’язку з якими, ремонт заміських приватних будинків і котеджів може бути виділений в окрему категорію. Як правило, відмінною рисою ремонту котеджів або заміських будинків є розширений список виконуваних робіт з великим обсягом і збільшеними термінами, а так само необхідністю в проведенні спеціальних видів робіт, властивих тільки ремонтам приватних і заміських будинків. Ремонтні роботи в будинку або котеджі мають більш високий рівень складності і відповідальності. Комплексний ремонт будинків або котеджів під ключ включає в себе розробку дизайн проекту, в деяких випадках інженерного проекту, виконання всіх видів загальнобудівельних та ремонтно-оздоблювальних робіт, більш складного влаштування інженерних систем і комунікацій, облаштування сходів, саун, камінів, а також виконання фасадних і покрівельних робіт.

Залишити заявку на ремонт, поставити питання в Viber або WhatsApp:

РЕМОНТ ПРИВАТНОГО БУДИНКУ АБО КОТЕДЖУ ПІД КЛЮЧ

Ремонт будинків або ремонт котеджів по складності виконання ремонтно-оздоблювальних робіт і факторів, що характеризують його складові можна розбити на суб’єктивні типи — це ремонт і оздоблення в будинку нової забудови, капітальний ремонт у старому будинку, реконструкція старого будинку, євроремонт і елітний ремонт будинку.

ПЕРЕВАГИ ЯКІСНОГО РЕМОНТУ БУДИНКУ

Ремонт будинку або котеджу, дозволяє створити ідеальне і максимально комфортне житло для вас і вашої родини. Дозволяє розширювати простір і виконувати перепланування, оновлювати і додавати колорит в ваш житловий простір, вносити нові ідеї у ваше життя. Яким би складним не був ремонт будинку та котеджу, де б не перебував ваш будинок, в Києві або Київській області, компанія Комфорт делюкс завжди максимально якісно і відповідально виконає будь-які ваші побажання. Втілюючи в життя ідеальну атмосферу, про яку Ви завжди мріяли, ми несемо повну відповідальність за безпеку, якість і даємо гарантію комфортного проживання в оновленому будинку. Результатом співпраці з нашою компанією стане краса і затишок вашого будинку з мінімальними витратами часу і зусиль з вашого боку. Ми завжди раді привнести у ваш будинок гарний настрій і нові перспективи.