• м. Тернопіль, Євгена Коновальця, 9/1

ВСІ ВІДПОВІДІ НА ПИТАННЯ МОЖНА ЗНАЙТИ ТУТ

Цей розділ присвячений найбільш популярним питанням наших клієнтів. Найчастіше питання одні й ті ж, тому пропонуємо вам заздалегідь ознайомитися з відповідями на них. А якщо ви не знайшли відповідь на цікаве для вас питання, поставте його і ми відповімо на нього найближчим часом.

Перш за все, послуги ремонту та оздоблення починаються з попереднього прорахунку точних кошторисів на вартість робіт, а так само вартості будівельних матеріалів. У послуги ремонту та оздоблення входить: організація професійним виконробом виконання фахівцями всіх ремонтно-оздоблювальних робіт обумовлених договором, взаємодія з субпідрядними організаціями, здійснення поетапної та своєчасної закупівлі будівельних матеріалів, вивезення будівельного сміття, нагляд за правильним дотриманням плану і графіку виконання робіт, а так само якості всіх робіт на кожному етапі ремонту.

Перш за все, розробка дизайну інтер’єру починається з професійної консультації, визначення ваших пріоритетів і смакових уподобань, на основі чого складається технічне завдання, яке служить фундаментом у розробці проекту. У послуги розробки проекту входить три головних складових, це: ескізна частина проекту при якій розробляється загальна концепція інтер’єру, візуалізація дозволяє побачити майбутній дизайн інтер’єру до того як він буде реалізований, а так само технічні креслення дозволяють виконати реалізацію проекту з максимально точною відповідністю всім планам і цілям проекту. Заключною частиною проекту є складання переліку, відомості або специфікації оздоблювальних матеріалів, меблів та обладнання — комплектуючих інтер’єру, використаних в проекті, з докладними обсягами, а у варіанті відомості і специфікації, з найменуваннями, артикулами і цінами, для спрощення критеріїв підбору і закупівлі комплектуючих.

Вибір кожної людини грунтується на своїх власних, певних переконаннях і критеріях. І якщо ви людина яка хоче створити в своєму будинку затишний і красивий, прорахований до дрібниць інтер’єр, ви людина яка цінує свій час і гроші, витрачені на свій комфорт, якщо Ви людина яка цінує чесність і порядність у людях, то вам слід звернутися саме до нас, ми ставимо ці критерії в пріоритет своєї роботи. Ми знаємо, як створити у вашому будинку сприятливу для життєдіяльності атмосферу, ми маємо багатий досвід реалізації проектів, у нас є надійні співробітники, а так само перевірені в справі партнери, які дають нам беззастережну можливість гарантовано виконувати всі свої зобов’язання. Для нас найголовніше завдання, щоб наші клієнти завжди залишалися задоволені результатами виконаної нами роботи. І це факт, почитайте відгуки про роботу нашої компанії, або на нашому сайті, або в мережі інтернет.