• м. Тернопіль, Євгена Коновальця, 9/1

Наша компаніяVM БУД

Компанія VM Буд надає якісний сервіс по створенню інтер’єрів на професійному рівні – це принципово новий рівень послуг розробки дизайну інтер’єрів і ремонту квартир. Ми здійснюємо розробку індивідуального дизайн проекту з подальшим виконанням ремонту та оздоблення під ключ. Ми команда професіоналів, яка має великий практичний досвід в комплексній реалізації проектів під ключ.

Як працюють в VM БУД

Компанія VM БУД була заснована в 2008 році і за більш ніж сім років роботи компанії реалізовано велику кількість проектів різних рівнів складності, отримано безліч позитивних відгуків та рекомендацій задоволених клієнтів. Ми зарекомендували себе як відповідального виконавця і надійного партнера.

Наша компанія виконує послуги, в які входить організація всіх необхідних видів робіт для виконання якісного сучасного ремонту: розробка дизайн проекту, ремонтно-оздоблювальні роботи, закупівля будівельних матеріалів, комплектація оздоблювальними матеріалами, меблями, обладнанням, організація роботи підрядних організацій та контроль поставляємої ними продукції.

Для нас важливо створити індивідуальний і неповторний інтер’єр відповідний уподобанням, характеру і звичкам клієнта, щоб майбутній інтер’єр завжди приносив захоплення. Досвід і професіоналізм, безмежна фантазія, а так само слідування світовим тенденціям, роблять можливим створювати сучасні та красиві інтер’єри, які повною мірою задовольняють всім естетичним і функціональним запитам навіть найвимогливіших клієнтів.

Якщо ви прагнете до індивідуальності і хочете оточити себе гармонійним простором в інтер’єрі, якщо Ви в пошуку компанії, яка зможе якісно виконати ремонт квартири, якщо ви цінуєте свій час і хочете щоб процес реалізації інтер’єру був максимально комфортним, то сміливо звертайтеся в компанію VM Буд. Ми завжди намагаємося зробити більше, ніж пообіцяємо. Ми зробимо все, щоб для вас співпраця з нами була завжди вигідною і приємною. Ми станемо для вас надійним партнером, якому ви зможете довірити всю відповідальність за реалізацію інтер’єру вашої мрії.

З чого все починалосьІСТОРІЯ КОМПАНІЇ VM БУД

2008

Заснування

2010

Розсширення послуг по ремонту будинків

2012

Впровадження послуг по індивідуальним системам опалення

2017

Збільшення штату співробітників до 100 чоловік

КращаПРОФЕСІЙНА КОМАНДА

ЗАВАНТАЖИТИ ПОВНИЙ КАТАЛОГ ПОСЛУГ ТА ПРОЕКТНУ СПЕЦИФІКАЦІЮ
Завантажити