• м. Тернопіль, Євгена Коновальця, 9/1

ДЕКОРУВАННЯ ІНТЕР'ЄРУ

Завершальним етапом реалізації дизайн проекту і створення планованого інтер’єру квартири, будинку або котеджу є декорування. Велике значення в остаточному формуванні дизайну інтер’єру простору виконують саме деталі, дрібниці і акценти. Вони створюють в інтер’єрі потрібну атмосферу гармонії, що підкреслює стильову спрямованість, дозволяють задати всім приміщенням спрямованість, цілісність, індивідуальність, і навіть настрій.

Заявка на розрахунок вартості

Декор – це незамінний атрибут створення дизайну інтер'єру

До декору, дизайнери компанії VM БУД відносять предмети декору, елементи декору, а так само декоративні аксесуари. Предмети декору: картини, фотографії, скульптури, статуетки, годинники. Елементи декору: скатертини, постільна білизна, наволочки, покривала. Декоративні аксесуари: вази, підсвічники, посуд, флористика.

Професійне декорування - заключний штрих

Послуги декорування інтер’єру в компанії VM БУД надаються за умови оплати всього комплексу послуг супроводу. Декорування як окремі види послуг – не надаються, оскільки такі послуги є нашим якимсь подарунком клієнтам, які стараються максимально точно реалізувати задумку автора проекту в своєму інтер’єрі, а це без замовлення всіх видів послуг супроводу зробити не так вже і просто. Коли клієнти зацікавлені в найкращому результаті реалізації дизайн проекту в життя, наші співробітники готові їм надати найповніший обсяг послуг і навіть більше, оскільки часто результати таких виконаних робіт відображаються в нашому портфоліо. А декорування, як ні що інше здатне продемонструвати копітку роботу автора.

Завдяки декоруванню інтер’єру за участю професійного дизайнера, після його роботи завжди залишаються тільки позитивні, приємні і сильні емоції, а так само незабутні враження від створеного інтер’єру. Декорування інтер’єру – це обширний творчий і цікавий процес, під час проведення якого застосовуються різні техніки, прийоми і методи. У цьому процесі так само люблять активно брати участь і замовники, для яких створюється інтер’єр, завдяки особистому внутрішньому баченню свого майбутнього інтер’єру, власному світогляду і естетичному смаку, вони часто вносять якісь нотки вишуканості в приміщення, надаючи їм індивідуальність свого власника. А спільна робота замовника і дизайнера, на основі виділення смакових пріоритетів, справжніх бажань і певних уподобань, завжди є максимально плідною.